Landelijke Opschoondag
Zaterdag 20 maart is het Landelijke Opschoondag, ook in Gorinchem. Dé dag waarop je je handen uit de mouwen kunt steken en je straat of buurt schoner kunt maken.
Helaas kunnen we er door de coronamaatregelen geen groots evenement van maken, maar we willen ook niet niks doen. Schoon Gorinchem, samen met diverse buurt/wijkcentra en wij nodigen je uit om op zaterdag 20 maart een opschoon-ommetje te maken. Alleen of met je gezin je eigen straat/buurt vrijmaken van zwerfafval. Je kunt het opgehaalde afval in de (ondergrondse) container voor restafval doen: opgeruimd staat netjes!
Omdat veiligheid voorop staat, delen we opruimsetjes uit (knijper, handschoenen en vuilniszakken). Waar kun je je opruimsetje ophalen?
De Rozennobel, Dukatenplein 2
Maandag 8 maart van 13.00 – 16.00 uur
Woensdag 10 maart van 09.00 – 12.00 uur
Zaterdag 13 maart van 10.00 – 12.00 uur
t Praethuys, Henri Knapstraat 44
Woensdag 10 maart van 15.00 – 17.00 uur
Vrijdag 12 maart van 19.00 – 20.00 uur
Buurtkamer Stalkaarsen, Dokter Hiemstralaan 77
Woensdag 17 maart van 19.00 – 20.00 uur
Zaterdag 20 maart van 10.00 – 11.00 uur
Natuurcentrum, Gijsbert van Andelpark 1
Dinsdag 16 maart van 10.00 – 12.00 uur
Woensdag 17 maart van 12.00 – 16.00 uur
Donderdag 18 maart van 10.00 – 12.00 uur
Promotie Team Schoon Gorinchem Binnenstad:
Zaterdag 13 maart van 10.00 – 13.00 uur
Geen ophaalmogelijkheid bij jou in de buurt maar wil je wel meedoen? Zelf een opruimsetje regelen kan ook, via wijkcoordinatoren@gorinchem.nl.
Maak van het meest bijzondere gevonden Zwerfafval een foto en deel deze via schoon.gorinchem@ziggo.nl. Onder de inzenders verloot Schoon Gorinchem 3 Bliekenbonnen.
Pas op want het werkt héél verslavend! Het mooie is dat je je opruimsetje mag houden zodat je als het nodig is of als je er zin in hebt opnieuw in actie kunt komen.
Als je het setje komt ophalen, wil je dan je e-maladres aan Schoon Gorinchem geven? Zo kan zij je op de hoogte houden van een volgende opruimactie die zij organiseert.